Manyetik Alan Önleyici

Manyetik Alan Önleyici

Herhangi bir yüklü ışın aleti ile kullanılmak üzere tasarlanan Mag-NetX, manyetik alan dalgalanmalarının önlenmesi için yenilikçi bir aktif kontrol sistemidir. Kullanıcıya dijital arayüze sahip tescilli bir analog kontrol cihazı ile Mag-NetX, kullanıcıya sürekli dahili LCD veya PC tabanlı Grafik kullanıcı arayüzü (GUI) sağlarken sürekli izleme ile daha gerçek zamanlı önleme sağlar. GUI aracılığıyla görüntülenen ölçülen alanlarla sürekli izleme, mikroskop görüntüsüne dayanmadan ince ayar yapılmasına izin verir. Alternatif olarak, otomatik ayar özelliği tipik SEM uygulamaları için kolay kullanım sağlar.

Serbest duran bir kafeste bulunan, odanın duvarlarına raylara monte edilen veya kasaların içine doğrudan monte edilen Helmholtz tipi konfigürasyon ile Mag-NetX, ihtiyaçlarınıza ve uygulamanıza göre yapılandırılabilir.

SEM ve TEM mikroskopları, elektron demet litografisi ve FIB/SEM cihazları için manyetik alan engelleme ve titreşim kontrolü için en zorlu gereksinimlerinizle TMC'ye meydan okuyun.

Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.