TMC CleanTop Optik Masa Specialty Serisi

TMC CleanTop Optik Masa Specialty Serisi

ClassOne 790 Series for Cleanrooms

790 Serisi, ClassOne ™ CleanTop® optik üst tasarımımız, temiz odalar için uyarlanmış orijinal CleanTop'un bir uzantısıdır. Tamamen paslanmaz çelik bir yapı ile uyumlu Sınıf 100 temiz oda. Maksimum ve standart sönümleme seviyelerinin yanı sıra tercih edilirse paslanmaz CleanTop kaplar da mevcuttur.

ClassOne, tüm TMC CleanTop optik masalar gibi, mevcut en yüksek çekirdek yoğunluğunu ve en küçük petek hücre alanını sağlar. Her bir musluk deliğinin altındaki ayrı bardaklar hava geçirmezdir ve üst kısım dökülmeye karşı dayanıklıdır. ClassOne optik masa üstü, çok çeşitli standart ve özel boyutlarda ve iki sönümleme seviyesinde mevcuttur.

TMC, uygulamanıza bağlı olarak temiz oda uyumlu optik masa üstleri için çeşitli destek sehpaları sunar. Çoğu uygulama için sert destek veya pasif pnömatik hava titreşim yalıtımı arasından seçim yapın. Daha fazla titreşime duyarlı çalışma veya gürültülü ortamlar için, bir TMC aktif titreşim iptal sistemi gerekli olabilir.

Daha fazla bilgi için tıklayınız

TMC'nin manyetik olmayan bir yapıda bulunan CleanTop Optik Üstü, yüksek mukavemetli bir mıknatıs desteğini veya homojen bir manyetik alanın bakımını gerektiren uygulamalar için önerilir.

Hiçbir paslanmaz çelik alaşımı% 100 manyetik olmamasına rağmen, 316 alaşımlı üst ve alt katmanlar ferromanyetik özelliklerde çarpıcı bir azalma sunar. Aynı zamanda yanaklar ve bardaklar tamamen demir içermez.

Daha fazla bilgi için tıklayınız

 

TMC, doğası gereği temiz CleanTop® tasarımımızı birkaç yeni tescilli tasarım özelliği, temizleme yöntemi ve daha önce ulaşılamayan bir vakum uyumluluğu düzeyine ulaşmak için Texas Üniversitesi'nin Petawatt Lazer Projesi için geliştirilen bir vakum pompalama prosedürü ile birleştirdi. Bu yeni tasarım pişirme gerektirmese de (ve pişirme ile uyumlu değildir), Texas Üniversitesi Petawatt Laser'deki mühendisler, 14 fit uzunluğunda bir CleanTop içeren 7 fit çapında, 380 kübik fitlik bir odada 8 x 10-7 torr elde ettiler. Optik Üst.

Vakum uyumlulukları ile yakından ilişkili olan, bu tepelerin optiklere zarar vermemelerini sağlayan son derece küçük miktarlarda gaz çıkması gerçeğidir (çünkü üst kısım optiğe zarar verecek kadar kirlilik yayarsa hedef vakum seviyesine ulaşmanın çok az değeri olacaktır). Petawatt Lazer uygulamasının tepesinin, bir test optiğinin optik iletiminde% 0.1'den daha az kayba neden olduğu gösterildi.

Daha fazla bilgi için tıklayını