EDAX EBSD

EDAX EBSD

DigiView EBSD Camera

DigiView, çok yönlü, yüksek çözünürlüklü bir dijital kameradır. CCD sensörü, özellikle yüksek bir Kuantum Verimliliğine (QE) sahiptir, optimize edilmiş bir fosfor ekran kaplaması ile kullanım için mavi-yeşil spektrumda zirveye ulaşır ve bu da elektron geri saçılım kırınımı (EBSD) uygulamaları için daha yüksek hassasiyet sağlar. Soğutma fanı gerektirmeyen tek aşamalı Peltier soğutma sistemi kullanılarak gürültü önemli ölçüde azaltılır. DigiView EBSD kamera, çok çeşitli EBSD uygulamalarına hizmet etmek için tasarlanmıştır. DigiView ile EDAX'ın TEAM ™ Analiz Sistemi yazılımını birlikte kullanarak, kamera,% 99'un üzerinde indeksleme başarı oranları ile saniyede 200 indekslenmiş modele kadar hızlarda oryantasyon haritalama verileri elde edebilir. Kamera, 1392 x 1040 piksele kadar yüksek çözünürlüklü görüntüler üretebilir.

Daha fazla bilgi için tıklayınız

 

 

Velocity EBSD Camera Series

Velocity ™ EBSD Kamera Serisi, gerçek dünyadaki malzemeler üzerinde en iyi indeksleme performansı ile yüksek hızlı EBSD haritalama sunar. Bir CMOS sensörüyle güçlendirilen Velocity, optimum toplama ve veri kalitesi için hızlı edinimi yüksek hassasiyet ve düşük gürültü performansıyla birleştirir.

Velocity Kamera Serisi üç farklı modelde mevcuttur:


Velocity Pro - Saniyede 2.000'e kadar indekslenmiş nokta
Velocity Plus - Saniyede 3.000'e kadar indekslenmiş nokta
Velocity Super - Saniyede 4,500'e kadar indekslenmiş nokta

Daha fazla bilgi için tıklayınız

Clarity™ EBSD Analysis System

Clarity ™ - Yüksek doğrulukta EBSD kalıpları üreten dünyanın ilk ticari doğrudan algılama sistemi. Bu devrim niteliğindeki sistem, dedektör gürültüsünü ve bozulmalarını ortadan kaldırarak benzersiz EBSD model kalitesi ve hassasiyetine yeni kapılar açar.

Daha fazla bilgi için tıklayınız